Forum-Paylasim > En KraL PayLasım Sitesine HosgeLdiniz..
İsrailli bakanlardan 29 Ekim boykotu Uyeols10

Sitemizden daha iyi yararlanman için 5 saniyeni ayırıp üye olabilirsin Wink
İsrailli bakanlardan 29 Ekim boykotu Uyeols10

Sitemizden daha iyi yararlanman için 5 saniyeni ayırıp üye olabilirsin Wink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum-Paylasim > En KraL PayLasım Sitesine HosgeLdiniz.. Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İsrailli bakanlardan 29 Ekim boykotu

YazarMesaj
Sensiz_Geceler
Administrator
Administrator
Sensiz_Geceler

İsrailli bakanlardan 29 Ekim boykotu Empty
MesajKonu: İsrailli bakanlardan 29 Ekim boykotu   İsrailli bakanlardan 29 Ekim boykotu Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 8:52 pm

Türkiye'nin İsrail Büyükelçiliği'nin verdiği 29 Ekim resepsiyonuna, Ticaret ve Çalışma Bakanı dışında hiçbir İsrailli bakan katılmadı.

KUDÜS - Türkiye'nin İsrail Büyükelçiliği'nin verdiği 29 Ekim resepsiyonunu, Ticaret Ve Çalışma Bakanı Binyamin Ben Eliezer dışında tüm İsrailli bakanlar boykot etti.
Ben-Eliezer, "Türkiye-İsrail ilişkilerini yeniden rayına oturtmak için, elimizden gelen çabayı göstermeliyiz" dedi.
Ben-Eliezer, Türkiye'nin yeni büyükelçisi Ahmet Oğuz Çelikkol'u kutladı. İsrailli bakan gelecek ay Ankara'da yapılacak ekonomi konferansına da üst düzey bir heyetle katılacağını açıkladı.

Binyamin Ben Eliezer, böyle ziyaretlerin ülkeler arasında dostluğu güçlendirdiğine inandığını belirtti. Büyükelçi Çelikkol da, "İlişkilerimizin çok önemli olduğuna inanıyorum. Ama Türkiye'nin dünyadaki rolünü ve bölgedeki etkisini de anlamak önemli" ifadesini kullandı.

1 sayfadaki 1 sayfası