Forum-Paylasim > En KraL PayLasım Sitesine HosgeLdiniz..
Sütyen kutusunda çıkan ahlaksız teklif Uyeols10

Sitemizden daha iyi yararlanman için 5 saniyeni ayırıp üye olabilirsin Wink
Sütyen kutusunda çıkan ahlaksız teklif Uyeols10

Sitemizden daha iyi yararlanman için 5 saniyeni ayırıp üye olabilirsin Wink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum-Paylasim > En KraL PayLasım Sitesine HosgeLdiniz.. Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sütyen kutusunda çıkan ahlaksız teklif

YazarMesaj
Sensiz_Geceler
Administrator
Administrator
Sensiz_Geceler

Sütyen kutusunda çıkan ahlaksız teklif Empty
MesajKonu: Sütyen kutusunda çıkan ahlaksız teklif   Sütyen kutusunda çıkan ahlaksız teklif Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 8:53 pm

Sütyen kutusunda çıkan ahlaksız teklif 82097 Sütyen kutusunda çıkan ahlaksız teklif

23 yaşındaki genç kızın internet üzerinden sipariş verdiği sütyenin paketinden ahlaksız teklif çıktı.
İnternet üzerinden sipariş ettiği büyük beden sütyenin paketini açan Emily, kutunun içinde el yazısıyla yazılmış bir not olduğunu gördü.

Notta, "Hey fıstık, güzel sütyen! Eğer bana özel bir şov yapmak istersen beni şu numaradan ara, 07841 ******, Matheww J. " Notun sonunda öpücükler anlamına gelen 'xx' de kondurulmuştu.

Emily, numarayı aradı ve Matthew Jones adında bir adam telefona çıktı. Notu sorduğunda ise adam bir cevap vermeden telefonu kapattı. Emily daha sonra yine aradı ve adam telefona çıkmadı.

Bir giysi dükkanı olan Emily, "Kutuyu açtım ve sütyenin etrafına sarılmış bir not gördüm. Şaka olduğunu, bir arkadaşın koyduğunu düşündüm. Ama daha sonra kutunun paketli olduğunu ve ben açmadan önce açılmamış olduğunu düşündüm. Gerçekten çok şaşırdım. Ya biri şaka yapıyordu ya da bu adice bir şey" diyor.

Londra'nın güneyinde yaşayan Emily bunun üzerine büyük beden iç çamaşırı üreticisi firma Bravissimo ile temasa geçti ve şikayette bulundu.

Emily mağazanın özür için geri ödeme teklif ettiğini, ancak erkek arkadaşı Greg Stafford'un bunu reddettiğini anlattı.

Firma sözcüsü ise bu türden bir şikayetin kendilerine ulaşmadığını belirterek, "Ayrıca Mathew Jones diye birini arayan da olmadı. Zaten bizde bu isimde biri de çalışmıyor" diye açıklamada bulundu

Sütyen kutusunda çıkan ahlaksız teklif
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yakalanan teröristten çıkan şok mektup
» Kazım'a Avrupa'dan resmi teklif
» Fatih Terim'e Süper Lig'den teklif!